Burçların Diğerlerini Kıskandıran Özellikleri


0

Her burcun diğerlerini kıskandıran mutlaka bir özelliği bulunuyor. Ben kıskanmam dese de içten içe herkesin iç geçirdiği, ağzının suyunun aktığı bazı noktalar vardır. İşte burçların kıskandıran özellikleri

Bir Koç Asla Kimseye Boyun Eğmez!

Koç Burcu

Koçların liderlik vasıfları ve kolay kolay boyun eğmeyen inatçı yapıları, onların en çok dikkat çeken özelliklerinin başında geliyor. Zodyak’ın ilk burcu olarak bilinen koçlar sağlam kişilikleri, içlerindeki cesur yapıları, ateş tutkusu, dinamikliği ve macera severliği dikkat çeken özellikleri arasındadır.

Boğalar Sert Görünürler Ancak Oldukça Naziktir!

Boğa Burcu

Boğalar oldukça güçlü yapılara sahiptir. Görünümleri sizi aldatmasın. Sert ve tedirgin edici bir görüntüleri olsa da içlerinde masum bir çocuğun samimi ve içten harekeleri vardır. Boğalar nazik olabilme konusunda adeta master yapmış gibidir. İstedikleri bir şey için var gücüyle savaşır ve onu elde etmenin her yolunu denerler.

İletişim Uzmanı İkizler!

İkizler Burcu

İnsanlarla kurdukları ilişkiler onları toplum içinde rahatlıkla popüler hale getirebiliyor. Enerjik ve konuşkan yapıları diğer burçlara sahip insanların en çok kıskandıkları özelliklerden bir kaçı.  Ayrıca her olaya farklı bakış açıları getirerek farklı düşündüklerini her yerde belli ederler.

Eğlenceli ve Komik Yengeç!

Yengeç Burcu

Yengeçlerin sert kabuklarının altında yumuşacık kalpleri vardır. Sevecen ve duygusal yapıları ağır basıyor olsa da istedikleri zaman sözleriyle karşısındakini inceden kırabilir. Bulunduğu ortamda veya sevdikleriyle beraber vakit geçirirken eğlenceli yanları ve mizah anlayışları diğer insanlara parmak ısırtır cinsten.

Bütün Gözlerin Üstünde Olduğu Burç Aslan!

Aslan Burcu

Aslan insanı kendilerine hayran bırakmak ve bir ortamın en çok dikkat çekeni olmak için çabalar ve bunu da başarırlar. Girdikleri her işte başarılı olmak için sürekli en ön safta olurlar. Bu özellikleri onun diğer burçlardan ayıran en önemli özelliğidir.

Mantıklı ve Güvenilir Başak!

Başak Burcu

Her ne kadar alırken tereddüt etseler de bu onların işlerini sağlam yaptıklarının bir göstergesidir. Her işleri mantıklı ve temeli sağlamdır. Başak burcu insanları oldukça entelektüel yapıdadırlar. İnsanlarla ilişki kurma konusunda çok rahat ve güçlü olurlarken tedbiri elden bırakmamak adına duygularını gizlerler.

Dengeli ve Arkadaş Canlısı Terazi!

Terazi Burcu

Terazi burcu insanlarının en çok dikkat çeken özelliği herhangi bir zor durumda kaldıkları zaman dengeli bir tutum sergileyerek kriz ortamından başarıyla çıkabilmeleridir. Ayrıca çok aktif ve sıcakkanlı insanlar olmaları diğer burçların keşke benim olsa diyebilecekleri özelliklerdir.

Akrep Ne İsterse Onu Elde Edebilir!

Akrep Burcu

Akrepler en tehlikeli burç olarak gösteriliyor astrologlar tarafından.  Kararlı ve ısrarcı olmaları bu görüntülerinin arkasında yatan sebep olabilir. Her istediklerini elde edebilmeleri en belirgin ve en çok kıskanılan özelikleridir.

Herkese Karşı Anlayışlı Yay!

Yay Burcu

Dürüstlük onların karakterlerinin göstergesidir. Her şeye pozitif yaklaşmaları onların daha dışa dönük, aktif bir yapıda olmalarını sağlıyor. Buda doğal olarak başkalarının dikkatini çekiyor.

Yüksek Enerji ve Motivasyona Sahip Oğlak!

Oğlak Burcu

Diğer burçların Oğlak insanlarına baktıklarında gördükleri ilk şey azim ve çalışkanlıktır. Bunu zaman zaman hırsa çevirdikleri de olur. Onlar için güçlü olmak için her şey yapılabilir.

Sanatçı Ruhlu Kova!

Kova Burcu

Sanata olan ilgi ve doğuştan gelen yetenekleri sayesinde bu konuda toplumda fazlasıyla ilgi odağı olurlar. Hassas yapılarıyla birlikte hayal dünyaları oldukça geniştir.

Yeni Şeyler Üreten Zekâya Sahip Balık!

Balık Burcu

Balık burçları her şey bitti denildiğinde ortaya çıkar ve krizi çözme konusunda hep bir fikir üretebilirler. Onun olduğu yerde imkânsız yoktur. Duygusal yönleri fazla olan balık burcu insanları, her ihtiyaç anında yanınızda olacaktır ve kesinlikle sizi yalnız bırakmazlar.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
1
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
cagdev

Kodlamayı sevdiği kadar yazı yazmayı da seven adam!

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı