Bir Sonbahar Klasiği Olan 5 Yoga Kampı


0

Yaprakların sizin için bir araya gelerek yumuşak bir zemin oluşturduğu doğa ile baş başa kalarak yeşile ve maviye doğru esnediğinizi hayal edin. Şehrin kargaşasından uzaklaşarak birkaç gün sadece kendiniz olduğunuzu ve nefesinizle bir bütün olduğunuzu hissedin. Bunların hayali sizi az da olsa ferahlatıp derin bir nefes aldırdıysa, bu sonbaharda tercih edebileceğiniz 5 yoga kampı sizleri bekliyor. İşte huzur bulacağınız ve ferah bir nefes alacağınız o adresler!

Ateş Bağdaş İle Budokon Sonbahar Kampı- Antalya

Ateş Bağdaş İle Budokon

Japonca adıyla Ruhani Savaşçının Yolu anlamına gelen Budokon, yoga ve kick-box bireşiminden meydana geliyor. Ateş Bağdaş önderliğinde 11-14 Ekim tarihleri arasında Antalya’da gerçekleşecek olan bu kampta, tüm bedeninizi ve duyularınızı harekete geçirerek doğa ile oldukça keyifli zamanlar geçireceğinize emin olabilirsiniz. Budokon sistemini oluşturan hareketleri deneyimlerken, aynı zamanda zihninize ve hareketlerinize farklı bir pencereden bakma şansı bulacaksınız.

Seçil Sezer İle Şifa Kapısı- Fethiye

seçil sezer yoga

Ege kıyılarının içinizi ısıtacak manzaralarında kendini yeniden keşfetmek isteyenler için, Seçil Sezer ile Şifa Kapısı çok yerinde bir tercih olacaktır. Yeşil ve mavinin eşsiz güzellikte buluştuğu Fethiye’de gerçekleşecek olan bu etkinlikte, ilgi odağı nefes egzersizleri olacak.

Zihninizi boşaltmak, bir takım fiziksel rahatsızlıklarınızdan kurtulmak ve kendinizi psikolojik açıdan yenilemek isterseniz, 25-28 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek kampa rezervasyon için hemen kolları sıvayın derim.

Giderken ise yanınızda mat götürmeyi kesinlikle unutmayın!

Derya Çakmak İle Yoga Tatili- Kapadokya

Derya çakmak yoga

Kapadokya’ya daha adımını atmanızdan itibaren sizi ağına alan atmosferinde farkındalık kazanmak ve zihninizi yenilemek isterseniz, Derya Çakmak ile Yoga Tatili size bir telefon kadar yakın olacak.

27-29 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek bu etkinlikte, hem Kapadokya’nın tadına varacaksınız hem de Kapadokya’nın sakin ve büyülü doğası eşliğinde kendi benliğinize keşfe çıkacaksınız.

Adrasan Tai Chi, Qigong Ve Yoga Festivali – Adrasan

Adrasan Tai Chi Yoga

Özellikle hayatında hiç yogaya gitmemiş, meditasyon ve benzeri alanlarla ilgilenmeyen ya da yogaya başlamak isteyip bir türlü adım atamayan kişiler için tek adres olduğunu söyleyebilirim.

27-29 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek bu festivalde doğanın tadını çıkararak yüzüp, güneşlenebilir ya da Asya’nın müthiş felsefesiyle tanışabilirsiniz. Ayrıca bölgede üretilen organik ürünlerden de yararlanabilir ve alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

Şunu söylemeliyim ki rezervasyon tarihi şimdilik geçmiş olsa da şansınızı deneyin ve gelirken matınızı yanınızda bulundurmayı unutmayın.

Büyükada Uluslararası Yoga Kampı-Büyükada

Büyükada Yoga Kampı

Her yıl binlerce ziyaretçiyi ağırlayan Büyükada, İstanbul’un gözbebeği! Hariprasad Varma ve Ayça Güdücü Erdem’in düzenlediği bu etkinlikte Pranayama, Meditasyon, Vinyasa Krama Yoga, Om Chanting, Yoga Sutra’lar odaklı kendine bakış, hikâye anlatımı, Restoratif Yin Yoga ve Tarot gibi birçok çalışma yapılacak.

Özellikle şehre yakınlığı ile cezbeden Büyükada, 15-19 Kasım tarihlerinde sizlerin kısa süre dahi olsa nefes almanızı sağlayacak. Zaman geçmeden rezervasyon yaptırmayı aklınızdan çıkarmayın. Ufak bir kaçamak herkesin hakkı!


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
cagdev

Kodlamayı sevdiği kadar yazı yazmayı da seven adam!

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı