Beraber Oldukları Kadınları Darbettiği İddia Edilen Ünlü Erkekler

Kadına şiddet, son günlerde sıklıkla konuşulmaktadır. Türkiye'den bazı ünlü isimler de zaman zaman bu konuyla anılmıştır. İşte o liste!


1

Ülkemiz ne yazık ki kadına şiddet noktasında bir türlü istenen noktaya gelemedi. Bizim duymadığımız, birçoğundan da haberimiz olmasa da toplumsal sorunumuz olan kadına şiddet haberleri her gün oluyor. Son günlerde tekrar gündeme gelen Ahmet Kural’ın eski sevgilisi şarkıcı Sıla’yı darp ettiği iddialarıyla tekrar gündeme geldi. Olay yargıya intikal etmiş olsa da hiç konuşmamamız gereken bir konu olan kadına şiddet, ünlüler arasında da olabiliyor. Bu makalemizde Türkiye’de beraber yaşadıkları kadına şiddet uyguladığı iddia edilen ünlü erkekleri listeleyeceğiz.

 1. 1 Yılmaz Güney


  Yılmaz Güney’in eşi Nebahat Çehre ’ye şiddet uyguladığına, ünlü yapımcı Abdurrahman Keskiner hayatını anlattığı kitabı “Apo Gardaş” adlı kitapta yer vermiştir. Yılmaz Güney’in birlikte yaşadıkları süre boyunca Nebahat Çehre ‘ye sürekli şiddet uyguladığını gördüğünü, hatta bilerek arabayla çarparak hastanelik ettiğini söylüyor. Araba olayından sonra birilerinin araya girmesiyle barıştırılsalar da sonrasında boşanmışlardır.

 2. 2 İbrahim Toraman


  Beşiktaş’ın eski kaptanı futbolcu İbrahim Toraman'ın, 2014 yılında evlendiği avukat Eylem Toraman’a defalarca şiddet uyguladığı eşi tarafından açıklanmıştı. Hatta eşinin, kendisi hamileyken bile şiddet uyguladığını söyleyen Eylem Toraman, mahkemeye başvurarak İbrahim Toraman’ın 6 ay süre boyunca eşine 100 metreden fazla yaklaşmama yasağı almasını sağlamıştır.

 3. 3 Tardu Flordun


  Türkiye’ye adını Evdeki Yabancı adlı diziyle duyuran oyuncu, birkaç kez şiddet haberleriyle gündeme gelmişti. 2003 yılında sevgilisi Arzu Yanardağ’ın burnunu kıskançlık yüzünden ısırmış, daha sonra 2008 yılında ilişki yaşadığı Canan Ergüder’e şiddet uyguladığı iddia edilerek ayrıldıkları haberleri çıkmıştı.

 4. 4 Hüsnü Şenlendirici


  Ünlü klarnetçi evliyken Deniz Seki ile yaşadığı aşk ile adını duyurmuştu. Hüsnü Şenlendirici’nin o dönemde eşiyle görüştüğü için Deniz Seki ile tartışma yaşadığı ve Deniz Seki’nin kafasını yardığı ve Seki’nin bir süre dışarı çıkmadığı iddia edilmişti.

 5. 5 Davut Güloğlu


  2014 yılında Davut Güloğlu, sevgilisi öğrenci Pelin Subay’a şiddet uyguladığı gerekçesiyle mahkeme kararıyla uzaklaştırma almıştı. Hatta Pelin Subay, ünlü şarkıcının elini yaraladığı ve bu yüzden sınavlara giremeyip okul hayatının etkilendiğini iddia etmişti.

 6. 6 Nihat Doğan


  1998 yılında Hürriyet'in yaptığı habere göre Nihat Doğan, beraber olduğu Aysun Kiremitçiyi döverek hastanelik etmişti. Sebebi ise Aysun Kiremitçi’nin birlikte olmak için ısrar ettiği Nihat Doğan’ın reddetmesi üzerine onu kilitlemesi olduğu iddia edilmişti.

 7. 7 Burak Yılmaz


  Burak Yılmaz eşi İstem Yılmaz’a üstelik hamile iken şiddet uygulamıştı. 2016 yılında Çin’de top koştururken ikinci çocuklarına hamile olduğu sırada Burak Yılmaz hamileliği sonlandırmak istemesi üzerine çıkan tartışmada eşini dövdü ve eşi hastaneden darp raporu aldı.

 8. 8 Sezer İnanoğlu


  Bir dönem sevgilisi olan Harika Avcı’yı kurşunlayarak bacağından yaraladığı iddia edilen Sezer İnanoğlu, bu olaydan sonra da şiddet olaylarının içinde olmaya devam etti.

 9. 9 İbrahim Tatlıses


  Bu konudaki en kabarık listeye sahip olan belki de İbrahim Tatlıses’tir. Eski eşleri Perihan Savaş ve Derya Tuna'ya şiddet uygulayan İbrahim Tatlıses, uzun yıllar birlikte olduğu Asena’ya da şiddet uygulamıştı.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

1

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
1
hate
confused confused
0
confused
fail fail
1
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
cagdev

Kodlamayı sevdiği kadar yazı yazmayı da seven adam!

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı