6 Yıl Sonra Geri Dönen Efsane Dizi Behzat Ç.


2

Tam altı yıl önce ekranlara veda eden Bir Ankara Polisiyesi Behzat Ç. sonunda ekranlara geri döndü. Behzat Amirin ve ekibinin yine olayları çözerken kendilerine has, eğlenceli ve bir o kadar da hayran bıraktırıcı hallerini izleyebileceğiz. Her zaman kafaları bozukken gittikleri Hüseyin’in Meyhanesi’nden, Ankaralıların “La bebe”sine hayatımıza her yönüyle giren Behzat Ç.’yi hatırlamaya ne dersiniz.

Behzat Ç. : Bir Ankara Polisiyesi – Unutulmaz ve Yeni Karakterleri

behzat ç yeni karakterler

Tabi ki baş kahramanımız, diziye de ismini veren Behzat Amirimizi anmamak imkânsız. Konuşmasıyla, kişiliğiyle ve olayları kendine has çözmesiyle hepimizin hayran kaldığı bu karakter yeni başlayacak olan bölümlerinde yine o efsane ekibi ile Cinayet Büro’ya geri dönüyor. Üstelik fragramanlarından gördüğümüze göre upuzun saçları ile ortalığı yakıyor. Tabi bu arada yeni simalarda yok değil. İsmini çok sonra öğrenebildiğimiz Hayalet ve ölümün kokusunu alan Akbaba, tabi ki Amirimizi yalnız bırakmıyor. Onlarsız Cinayet Büro olmazdı zaten ama değil mi? Yeni simalar ise merakımızı daha çok körüklüyor. Kemal Burak Alper, Hüseyin Sevimli ve İlkyaz Arslan’ın oynayacağı bu karakterler acaba hangi efsane replikleri ve hareketleri bize sevdirecek dersiniz?

Nerede ve Ne Zaman Yayınlanacak?

Behzat Ç ne zaman yayınlanacak

Behzat Ç. Yeni bölümleri ile normal kanallardan birine gelmiyor maalesef. Efsanenin hayranlarının büyük isteği ve ekibi yeniden toplama arzusu ile BluTv özel yapım olarak çekiyor. E doğal olarak da dizi BluTv’de yayınlanacak. 25 Temmuz’dan itibaren yayınlanacak olan efsane diziyi internet izleme portalı olan BluTv’den rahatlıkla izleyebileceğiz. Ayrıca bu efsaneyi de geri getirdiği için bir teşekkür etmezsek ayıp olur.

Behzat Ç.’de Bizi Neler Bekliyor?

behzat ç blutv

Bizi neler bekliyor diye düşünüyor olabilirsiniz. Açıkçası hiçbirimiz kesin olarak bilemeyiz ama mükemmel bir kadro ve hikâyenin geldiğini hepimiz hissedebiliyoruz. Erdal Beşikçioğlu’nun oynadığı Behzat Amir geliyor daha ne olsun! Ama gelin bizi neler bekliyor olduğunu tahmin etmeye çalışalım ne dersiniz? Biliyoruz ki mükemmel oyunculuklar ve ağzımızı açık bırakacak olaylar gelecek ama yayınlandığı ilk seferden daha farklı bir noktası olacak. Ne mi? Sansür! Televizyonda yayınlanmadığı için amirimiz ve ekibimizi sanki gerçek birer ekibi, gerçek insanları izlermiş gibi göreceğiz. Hepimiz biliyoruz ki Behzat amir ve ekibin geri kalanı dobra ve gerçekçi konuşmayı seviyor. Aynı zamanda gerçekçi olaylara dayalı bir Ankara polisiyesi de göreceğiz. Bunu nereden mi anlıyoruz? Fragmanda Hüseyin’in Meyhanesi’ni gördüğümüz sahnede Hayalet’in KHK ile polislikten atıldığını hepiniz gördünüz değil mi?

Behzat Amir Cinayet Büro’ya Geri Dönecek Mi?

Efsane dizi geri dönüyor

Bu soruyu hepimizin merak ettiğini ama tahmin ettiğini de biliyoruz. Büyük olasılıkla ilk bölümde biraz bizi zorlayacak amirimiz ama yeni olaylar ve çözülecek birçok suç varken Behzat Amirsiz bir Cinayet Büro’yu biz düşünemiyoruz. Ya siz? Tabi bu arada Hayalet’in de polislikten atıldığını göz önüne almamız gerekiyor.

Tüm bunlarla beraber sonunda en sevdiğimiz diziye yeniden kavuşmanın verdiği heyecanla mutluyuz. Efsane dizi 25 Temmuz’da yayınlanmaya başlayacak. Amirimizin de dediği gibi sakın unutmayın la.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

2

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
1
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
cagdev

Kodlamayı sevdiği kadar yazı yazmayı da seven adam!

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı