Son Yılların Yükselişe Geçen Genç Dizi Film Ve Oyuncular


3

Dizilerde ve filmlerde alışkın olduğumuz değerli oyuncuların yanında sektörde başarılı oyunculukları ile dikkat çeken pek çok genç oyuncu var. Dizi filmlerde başarıları ile gözlemlediğimiz genç oyuncular aldıkları ödüller ile başarılarını pekiştiriyorlar. Bu genç oyuncuların başarıları film sektöründe gelecek vaat ediyor. Başarılı genç oyuncular listemize gelin bir göz atalım.

Hande Erçel

Hande Erçel

 

Güneşin Kızları dizisi ile son zamanlarda yıldızlaşan Hande Erçel en başarılı genç oyuncular arasında ilk sırada yer alıyor. Çılgın Dershane Üniversite adlı film ile oyunculuk için ilk adımını atan Erçel popüler Güneşin Kızları ile ünlendi.

Melisa Aslı Pamuk

Melisa Aslı Pamuk

Melisa Aslı Pamuk tescilli 2011 Türkiye Güzelidir. İlk oyunculuk tecrübesini Yer Gök Aşk dizisi ile yaşayan Melisa Aslı Pamuk ekranları sevmiş olacak ki Kara Sevda dizisinde Asu karakterini büyük bir başarı ile canlandırdı.

Farah Zeynep Abdullah

Farah Zeynep Abdullah

Çağan Irmak gibi ünlü bir yönetmenin dikkatini çeken Farah Zeynep Abdullah adeta bir yıldız gibi parlıyor ve yükselişini sürdürüyor. Oyuncu her karaktere bürünebiliyor ve beden dilini çok iyi kullanıyor. Bir Çağan Irmak filmi olan Unutursam Fısılda ’da oynayan Abdullah, bu filmde Ay peri rolünü üstlenmişti. Çok hareketli karakterlerden hemen sonra sessiz ve dingin karakterleri de başarılı bir şekilde canlandıran oyuncu gelecekte kendinden daha fazla söz ettireceğe benziyor. Farah Zeynep Çağan Irmak’ın filminden sonra Kelebeğin Rüyası ve Bi Küçük Eylül Meselesinde de en önemli karakterlere hayat vermiştir. 1989 doğumlu yıldız genç kuşağın en başarılı genç oyuncular sırlamasında en üst sıralardadır.

Neslihan Atagül

Neslihan Atagül

Araf filminin Zehra’sına hayat veren Atagül bu filmde otoyol kenarında bir dinlenme tesisinde çalıyordu. Taşrada genç olmanın zorluklarını işleyen ve Yeşim Ustaoğlu’nun senaristliğini ve yönetmenliğini yaptığı filmde duygusallığı ve karakter ile bütünleşmesi ile dikkati çekti. 1992 doğumlu olan Atagül bu filmde tecrübeli oyuncu Özcan Deniz ile rol aldı. Bu filmde o kadar başarılı oldu ki Neslihan Atagün’e Tokyo’da” En Başarılı Kadın Oyuncu” ödülü verildi. Bu başarının ardından Atagül Fatih Harbiye dizisi ile tekrar seyircilerin gönlüne yerleşti. Güzelliği, başarısı ve zekası ile Atagül naif görünmesine rağmen tüm rollerin yapısına kolaylıkla bürünebiliyor ve her rol ona çok yakışıyor.

Mehmet Ozan Dolunay

Mehmet Ozan Dolunay

17 Şubat 1991 yılında doğan Mehmet Ozan Dolunay aslında bir Makine Mühendisi ve keşfedilmesi Kim Milyoner Olmak İster? yarışması ile olmuştur. Tatlı Küçük Yalancılar ile oyunculuğa başlayan Dolunay daha sonra da Yüksek Sosyete dizisinde oynamıştır. Lise Devriyesi dizisi ile TRT’de yer almıştır. Yakışıklılığı ve başarısı ile genç kızların büyük beğenisini kazanan oyuncunun binlerce takipçisi var.

Aybars Kartal Özson

Aybars Kartal Özson

18 Mayıs 2008 tarihinde Üsküdar’da doğan Aybars, listemizdeki hem en genç hem de başarılı genç oyuncular arasında yer alıyor. Bir Çocuk Sevdim, Muhteşem Yüzyıl, Aramızda Kalsın ve Sen Benimsin, Kördüğüm gibi önemli dizilerde yer alan küçük oyuncumuz daha çok başarılara imza atacak gibi görünüyor.

Ali Barışık

Ali Barışık

Ali Barışık 22 Ağustos 1980 tarihinde doğan Ali Barışık, başarılı genç oyuncular arasındadır. Bilkent Üniversitesi Tiyatro bölümü ile başlayan eğitimini Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi ile tamamlamıştır. 2007’de Bıçak Sırtı dizisi ile Kanal D’de başarılı bir oyunculuk performansı sergilemiştir. Bu performansının ardından yolu açılan oyuncu Gün Sancısı, Zoraki Başkan, Gecenin Kanatları, Gişe Memuru, Geniş Aile, Çocuklar Duymasın, İbret-i Alem, Zengin Kız Fakir Oğlan filmlerinde de başarı grafiğini yükseltmiştir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

3

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
1
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
cagdev

Kodlamayı sevdiği kadar yazı yazmayı da seven adam!

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı