Babalar Gününde Alınabilecek En Güzel Hediyeler


0

Babalar günü yaklaşırken herkesin aklında aynı soru ne almalıyım? Babalara hediye almak nedense hep zor olmuştur. Babanıza hediye seçmeden önce babanızın karakterini iyi bilmeniz gerekir. Onun hoşuna gidebileceği, kullanışlı, günlük yaşantısındaki ihtiyaçlarına yönelik bir hediye almak babaları hoşnut edebilir. Öncelikle düşünün babanızın neye ihtiyacı var?

Her yıl Haziran ayının üçüncü pazarı Babalar Günü olarak kutlanmaktadır. Babalar gününün nasıl ortaya çıktığını merak edenler için kısaca anlatalım;

Sonora Smart Dodd bir Amerikan İç gazisinin kızıdır. Dodd’un babası altı çocuğunu annelerinin yokluğunu hissettirmeden tek başına büyütmeye çalışmıştır. Sonora Anneler Günü gibi babalar içinde özel bir gün olması gerektiğini düşünmüş ve babasının doğum günü olan 5 Haziran’ın Babalar Günü ilan edilmesi için çalışmalar başlatmış ancak çalışmaları o tarihe yetişmediğinden haziran ayının üçüncü pazarına ertelenmiştir. İlk kez 19 Haziran 1910’da Washington’un Spokane şehrinde Babalar Günü kutlanmıştır.Babalar günü için alabileceğiniz hediye önerilerimize geçelim.

1- Baskılı Kupa

Hediyenizin özel ve benzersiz olması istiyorsanız özel tasarım bardak yaptırarak üzerine bir cümle ya da fotoğraf baskısı yaptırabilirsiniz.

2- Kalem Seti

 

Çalışırken sizi hatırlayacağı iş yerinde kullanabileceği üzerinde isminin bulunduğu kalem ve ajanda alabilirsiniz.

3- Çerçeve

Anılarınızın hatırlanmasına yardımcı olacak güzel bir çerçeve alarak en sevdiğiniz fotoğrafları yerleştirebilirsiniz. Fotoğrafların arkasına güzel notlar düşerek böylelikle babanızın yüzünde bir gülümseme oluşmasını sağlayabilirsiniz.

4- Tesbih

Babanızın hobilerine yönelik bir hediye seçebilirsiniz. Tavla seviyor ise ona özel bir tavla seti alabilir, satranç takımı, tesbih alabilirsiniz.

5- Gömlek

Babanız sürekli gömlek giyiyor ise ona hoş bir gömlek alabilir yanına şık bir kol düğmesi ve kravat ekleyerek bir kombin oluşturabilirsiniz. Kol düğmelerine babanızın isminin baş harfini yazdırarak özel bir hediye hazırlayabilirsiniz.

6- Forma

Her erkeğin vazgeçemediği, fanatik olduğu bir takım elbet vardır. Babanıza tuttuğu takımın formasını hediye edebilirsiniz.

7- Spor Araçları

Babanız eğer spor yapmakta hoşlanıyor ise spor salonuna üye olarak spor salonu üyeliği hediye edebilirsiniz. Aile olarak spor yapmaktan hoşlanıyor iseniz bunu hepinizin birlikte yapabileceği bir aktivite haline getirebilirsiniz.

8- Araba Bakım Seti

Babanızın gözünden sakındığı bir arabası var ise arabası için bakım seti ya da arabasında eksik olan babanızın ihtiyaç duyduğu bir hediye seçebilirsiniz.

9- Cüzdan – Saat – Kemer Seti

Klasik bir hediye olan cüzdan, kemer kombini yapabilir bunu daha özel hale getirmek için ismini yazdırabilirsiniz. Hatta bunun içerisine şık bir saatte ekleyerek hediyenizi zenginleştirebilirsiniz.

10- Kanvas Tablo

Kendinizin tasarladığı ailenizin fotoğraflarından oluşan kanvas bir tabloda babanız için güzel bir hediye olabilir.

11- Zippo Çakmak – Sigara Tablası

Babanız sigara kullanıyorsa bakılı zippo çakmak ve özel tasarım sigara tablası alabilirsiniz. Klasik bir gelenek haline gelen çakmağa fotoğraf baskısı yaptırarak hediyenizi özel bir hale getirebilirsiniz.

12- Tatil Rezervasyonu

Anne ve babanız için özel bir yerde güzel bir tatil ayarlayarak hem babanızı hem de annenizi mutlu edebilirsiniz.

13- Saksı Çiçek

Çiçek yetiştirmeyi seven bir babanız var ise güzel bir saksıya çiçek dikerek hediye edebilirsiniz.

14- Mutfak Önlüğü

Mutfakla ilgilenen, güzel yemekler pişiren ve bundan zevk alan babalar için özel tasarım baskılı mutfak önlüğü ve şapkası alabilirsiniz.

15- Baskılı Saat

Çalışma masası için özel baskılı bir saat yaptırabilir. Hediyenizi zenginleştirmek için bunların yanına kalem, ajanda gibi ihtiyacı olan şeyleri ekleyebilirsiniz.

Ne aldığımızın aslında pekte bir önemi yok babalarımız için bizim mutlu olmamız onlara karşı saygılı, sevgili ve her zaman yanlarında olmamız yeterli onlar için… Zor zamanlarımızda hep yanımızda olan, sonsuz güvenleriyle bizleri destekleyerek motive eden babalarımız ona vereceğimiz küçük de olsa sembolik bir hediye ile mutlu olacaktır. Bizleri hayata hazırlamak için elinden geleni yapan bütün babalarımızın babalar günü kutlu olsun.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
 Barkevious Mingo Jersey