Ayakkabı Hastası Kadınların 7 Benzer Özelliği


0

Kadınları bilirsiniz, bazen bazı şeyleri abartırlar, bazen bazı şeyleri tutkuyla yapmak tam olarak onların işidir, söz konusu ayakkabılarsa buyurun birde en delilerinin özelliklerine değinelim. İşte ayakkabı hastası kadınların 7 ortak özelliği!

Ayakkabı delisi kadınlar için ilk görüşteki aşkın karşılığı güzel bir ayakkabıyla karşı karşıya kalmak gibidir. Beğenirler ve içlerine elde etme isteği dolar.

Ayakkabı delisi kadınlar

Ayakkabı delisi kadınlar beğendiği bir ayakkabıyla karşı karşıya kaldıklarında dedikleri tek şey ‘’Bu ayakkabıyı istiyorum.’’ olur. Cebindeki son parasını ayakkabıya yatırabilir, kredi kartı limitlerini zorlayabilir fakat ne yapar ne eder almak için çırpınır.

İlk görüşteki aşk heyecanıyla, ayakkabıyı elde etmek isterler ve eğer elde edemezlerse bütün alternatifleri denerler!

Ayakkabı delisi kadınlara alınacak hediye bellidir.

Kadın ayakkabı hediye

Ayakkabı delisi bir kadına alınacak hediye mutlaka ayakkabıdır. Kırmızısından siyahına, tonla ayakkabısı da olsa, koleksiyonuna yeni bir ayakkabı ekleneceğinden dolayı ayakkabı almak onu mutlu eder, bu onu tanıdığınıza işarettir aynı zamanda, eğer başka bir şey alırsanız onları ilişkiniz hakkında düşündürmüş olabilirsiniz.

Ayakkabı delisi kadınların yeni bir ayakkabı için her zaman dolabında bir yeri vardır.

Yeni bir ayakkabı için dolapta her zaman yer vardır

Tıpkı kadınların dolaplarında tonla kıyafet olduğu halde giyecek hiçbir şey bulamadıklarını iddia etmeleri gibi, ayakkabı delisi kadınlarda her model rugandan süet ayakkabısına kadar, bütün renklerden oluşmuş, topuklusundan spor ayakkabısına, her model, her renk ayakkabısı dahi olsa dolabında mutlaka yeni bir ayakkabıya yeri vardır. Her daim ayakkabı ihtiyacı olan kadınların gözleri hep yeni moda ayakkabılarda, akılları hep farklı bir ayakkabının hayalindedir.

Ayakkabı delisi kadınların alışveriş ve tercih önceliği her zaman ayakkabıdır.

Alışveriş önceliği ayakkabıdır

Ayakkabı delisi kadınlar alışverişlerinde ihtiyaç listesinin ilk sırasına hep ayakkabıyı koyarlar. İlk ayakkabı reyonlarına bakılır, en çok ayakkabı modası takip edilir, alışverişten dönerken mutlaka alınmış olarak dönülen şey de ayakkabıdır! Eğer listenin içerisinde önceliği ayakkabıya vermiş bir kadın görüyorsanız ve aynı alışveriş yerindeyseniz, sizi ayakkabı mağazasından bir diğerine götürecek belki sizi de ayakkabı delisi haline getirecek, ayakkabı delisi kadınlar meclisine sizi de üye yapacaktır, kim bilir…

Ayakkabı delisi kadınlar ayakkabılarına özel bir anlam yükler ve ayakkabılarına çocukları muamelesi yaparak gözü gibi bakarlar, onlara değer verirler.

Kadınlar ayakkabılara özel anlam yüklerler

Ayakkabı delisi kadınlar ayakkabılarına zarar gelmesin diye her şeyi yapabilirler. Aman ucuna bir şey olmasın, topuğu kırılmasın, bir zeval gelmesin. Onlar ayakkabılarını en özel yerlerde saklar, hepsinin giyilmesi gereken bir yer vardır ve mutlaka kendine has bir hikâyeyle köşesinde durur. Hatta bazen delilik bu ya, ayakkabılarıyla konuşabilir de, evet delilik bu!

Ayakkabı delisi kadınlar yakın çevresinin ayakkabı seçimleriyle de ilgilenir.

ayakkabı için yakın çevreyi de takip ederler

Ayakkabı almak istiyorsanız, başvurabileceğiniz adres ayakkabı delisi olan arkadaşınızdır. Çünkü o ayakkabı seçiminden anlar, ayakkabı modasının en sıkı takipçisidir. En iyi, en ucuz, en yakışan ayakkabıyı eliyle koymuşçasına size seçebilir. Fakat tam zıttı şekilde giydiğiniz herhangi bir ayakkabıyla, ayakkabı delisi arkadaşınızın eleştirilerine ve hain oklarına maruz kalabilirsiniz. Malum ayakkabı delisi bir kadınla karşı karşıyasınız.

Ayakkabı almak onlar için sanattır.

Ayakkabı almak bir sanattır

Nasıl ki insanlar sevdikleri şeyleri tutkuyla yapar ve bir sanat edasıyla davranır. Ayakkabı delisi kadınlar içinde ayakkabı beğenmek, denemek, almak bir tutkudur. Ayakkabı onlar için bir eşyadan fazlasıdır, onlara değer verir ve tıpkı bir insan muamelesi dahi yapabilirler. Adı üstünde ‘’ayakkabı delisi’’ diyoruz! Ayakkabı delisi kadınlar ayakkabılara olan tutkularının küçümsenmesinden hoşlanmaz, ayakkabı dolaplarını açtıklarında diğer insanların yüzlerinde de aynı tutkuyu görmek isterler ve eğer göremeyip, bu kadar ayakkabı sahibi olduğu için bir eleştiri alırsa bunları önemsemez. Çünkü herkes gibi onlarda bir şeye tutku duydukları için kendileriyle gurur duyarlar ve ayakkabılarını da aynı tutkuyla severler.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
cagdev

Kodlamayı sevdiği kadar yazı yazmayı da seven adam!

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı