AliExpress’ten En Uygun Fiyata Alınabilecek Akıllı Saatler ve Bileklikler

AliExpress üzerinden alışveriş yapanlar için derlediğimiz akıllı saat ve bileklik modelleri, karar vermenizi kolaylaştıracak


3

Herkes tarafından bilinen ve Türkiye’de bulunmayan milyonlarca eşyayı ve aksesuarı güvenli bir şekilde size ulaştıran, Çin’in online satış devi AliExpress’te, hoşunuza gidecek ve hemen benim olmalı diyeceğiniz milyonlarca akıllı saat ve akıllı bileklik modeli mevcut. Gelişen teknoloji ile alışkanlıklarımız da değişiyor ve saatlerimiz bile akıllanıyor. Peki, bu akıllı saat ve akıllı bileklik modellerinin enleri hangileri?

 1. 1 Xiaomi Mi Band 3 Akıllı Bileklik


  Xiaomi Mi Band 3 akıllı bilekliği satın almayı düşünüyorsanız hangi telefonu kullandığınız önemli değil. Çünkü hem IOS hem de Android cihazlarla uyumlu olan bu bileklik ile size gelen bildirimleri titreşimi sayesinde kaçırmıyorsunuz. Mi Band, hem pil ömrü ile hem de suya ve toza dayanıklılığı ile göz önünde bulunan ve kullanışlı bir ürün. Üstelik fiyatı da 25-30 Dolar arasında değişiyor.

 2. 2 Q9 Akıllı Saat


  20 Dolarlık bir fiyatı ve göze çarpan önemli özellikleri ile Q9 Akıllı saat, hem kadınların hem de erkeklerin gözdesi. Hem IOS hem de Android cihazlarla uyumlu olan Q9, dokunmatik tek tuşuyla kolay kullanımı, 1,3 inç boyutlu renkli ekranı, 180 mAh pili sayesinde uzun kullanım süresi ve titreşimli bildirim aktarımı özelliklerine sahip.

 3. 3 Juessen G26 Akıllı Bileklik


  6 Farklı renk tasarımı ile dikkat çeken Juessen G26 akıllı bileklik, AliExpress’in gözdelerinden biri. Unisex olması ile hem kadınlar hem de erkekler açısından ilgi çekici. Dahili yapıdaki 105 mAh pili sayesinde 5 ila 7 gün arasında bir kullanım süresi sunuyor. 17 Dolar gibi bir fiyata sahip.

 4. 4 Samload 2G SIM Kartlı Akıllı Saat


  Giyilebilir akıllı telefon niteliğinde olan Sambload 2G SIM kartlı akıllı saat, 2G SIM kartı desteğine sahip. 2 farklı renk seçeneğine olanak sunması ve 2 günden uzun pil ömrü vaat etmesi ile AliExspress’te çok satanlar listesinde.

 5. 5 Enohplx ID115 Akıllı Bileklik


  Şık ve ince tasarımı ile dikkat çeken EnohpLX ID115 akıllı bileklik, görüntüsü ve özellikleri ile çoğu kadını cez edici nitelikte! Sabah alarmı olarak da kullanabileceğiniz gibi şarj etmek için kabloya da gereksinim duymuyor. Üstelik fiyatı ise 10 Dolar civarında.

 6. 6 Greentiger V11 Akıllı Saat


  Adım sayma, kalp atışı monitörü, kalori takibi, uyku takibi gibi özellikleri sayesinde AliExpress’te tam puan almayı başaran bu saat, 3 farklı kayış rengine sahip. Fiyatı ise 23-25 Dolar arasında değişiyor.

 7. 7 TimeOwner Y5 Akıllı Bileklik


  23 gram ağırlığında ve 15 farklı renk seçeneğinin sunulduğu bu saat ise yine AliExpress’ten yüksek puan almayı başarabilmiş. Tam şarj olduktan sonra 2-3 günlük bir şarj süresi vaat eden bu ürün, uyku takibi, kalori takibi, kandaki oksijen miktarını dahi yapabilme özelliğine sahip.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

3

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
1
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
cagdev

Kodlamayı sevdiği kadar yazı yazmayı da seven adam!

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı