Akrep Burcu Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Özellik


0

Bir akrep burcu ile tanıştığınızda onu çözmek için çabalamamanızı tavsiye ederiz. Karmaşık yapılarıyla ne düşündüğünü hiçbir zaman anlamanız mümkün olmayacaktır. Onları tam olarak yansıtan en doğru kelime, tutkudur. Aşk, hayatlarında önemli yer tutar. Aşkları için savaşırlar fakat yarışa girmezler. Gurur  “Bir insanı en iyi şekilde ilişki içindeyken tanırsınız.” sözü her ne kadar gerçeği yansıtsa da, onları daha yakından tanımak ve çözebilmek için aşağıdaki yazımız size yardımcı olacaktır.

Gizemli ve büyüleyici etkiye sahiptirler

Gizemli ve büyüleyici etkiye sahiptirler

İnsanları etkileme konusunda uzman sayılan akrep burcu, gizemli ve merak uyandıran tavırlarıyla sizi kendine çekecektir. Enerji alanlarına girdiğiniz anda gizemlerine kapılmamanız için hiçbir nedeniniz kalmaz. Büyüsü sizi sarar ve heyecan dolu bir serüvenin içine sürükler.

Özgüvenlerine kapılabilirsiniz

Özgüvenlerine kapılabilirsiniz

Tüm burçlar içinde özgüveni en yüksek insanların başında akrep burcu insanları gelir. Sahip oldukları bu özgüven sayesinde kendinizi güvenli bir çemberin içinde gibi hissedersiniz. Hırsları sayesinde iş hayatında da başarılı adımlar atarlar.

Renkli bir dünyanın içine girebilirsiniz

Renkli bir dünyanın içine girebilirsiniz

Hareketli, canlı ve eğlence seven yapıları sayesinde siz de onların renkli dünyasında yerinizi alabilirsiniz. Birlikte gideceğiniz partilerin listesini hazırlamak için geç kalmayın, şimdiden planınızı yapmaya başlayın.

Hassas yapılarına dikkat edin

Hassas yapılarına dikkat edin

Duygularını üst sınırda yaşayan akrep burçları, hislerini belli etmekten asla çekinmezler. Duygularını saklamak onlara göre değildir. Net olmak, onlar için en önemli kriterdir. Çevrelerindeki olaylara duyarsız kalamazlar ve yardım etmeyi severler.

Ben özgürüm

Ben özgürüm

Siz siz olun onların özgürlük sınırlarını asla aşmayın. Hayattaki özgürlük alanları onlar için ekmek ve su gibidir. Alanlarına girildiği anda, zehirini akıtmak için fırsat kollayan bir akrebe dönüşürler. Bırakın, özgür ruhları sizi de başka dünyalara taşısın.

Güvenini boşa çıkarmayın

Güvenini boşa çıkarmayın

Bir akrep burcu ile birlikteyseniz sakın güvenini boşa çıkaracak bir harekette bulunmayın. Güveni kırılan bir akrep eskisi gibi olamaz. Onlar için güven duygusu huzur ve konfor alanı anlamına gelir ve bu huzuru kimsenin bozmasına izin vermezler. İkinci şans verme konusunda başarılı oldukları söylenemez. Affetmeyi başarabilen bir akrep henüz görülmemiş bile olabilir. Akreplerin sadakat anlayışları farklıdır. Onlar sadece ilişki içerisinde oldukları insanlara değil, hayatlarındaki her varlığa sadıktır.

En iyi arkadaşınıza ‘Merhaba!’ diyebilirsiniz

En iyi arkadaşınız

Zor gün dostu olan akrep burcu insanları, hiçbir zaman yalnız olmadığınızı en iyi şekilde gösterirler. Onlarla iyi vakit geçirmenin yanında problemlerinize adeta bir uzman edasıyla çözüm bulurlar.

Mantıklarına hayran kalacaksınız

Mantıklarına hayran kalacaksınız

Karar verme aşamasında risk alıyor görünseler de mantıklarına uymayan hiçbir adımı atmazlar. Her işi en ince ayrıntısına kadar düşünüp ona göre hareket ederler. Büyük kararlar almanız gereken durumlarda sizi en doğru yola yönelterek doğru adımlar atmanızı sağlarlar. Onların mantığıyla hareket etmekten korkmayın, sizden önce sizin için en doğru kararı vereceklerinden emin olabilirsiniz.

Sırrınızı kutsal bir emanet gibi saklarlar

Sırrınızı kutsal bir emanet gibi saklarlar

Dertlerinizi, sorunlarınızı, mutluluğunuzu, acınızı kısacası tüm hayatınızı anlatabileceğiniz sır küpleri olarak tanımlamamız doğru olacaktır. Sizi can kulağıyla dinlerler. Hayatta en çok değer verdikleri güven kavramına uygun davranırlar ve sırrınızı ona verilen bir emanet gibi korurlar.

Tutkulu dünyasını keşfedin

Tutkulu dünyasını keşfedin

Tutku, hem akrep burcu kadını hem de akrep burcu erkeği için vazgeçilmez yaşam kaynağıdır. İş hayatlarında, aşk hayatlarında ve sosyal çevrede sahip oldukları her duyguya tutkuyla bağlanırlar. Siz de o tutkuyu hissedecek ve kendinizi onun eşsiz dünyasına bırakacaksınız. Özellikle tutkularını cinsellik konusunda daha yoğun hissedeceksiniz.

Akrep burcu insanına sahip olduğunuz için kendinizi şanslı hissetmeye şimdiden başlayabilirsiniz.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
cagdev

Kodlamayı sevdiği kadar yazı yazmayı da seven adam!

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı