Heyecanla Beklediğimiz 2019’da Başlayacak 9 Netflix Dizisi

Artık iyice yaklaşan 2019 yılında Netflix ekranlarında izleyeceğimiz dizileri yazımızda bulabilirsiniz.


1

2019 yılına sayılı günler kaldı. 2018 yılının ‘en’leri belli olmaya başlarken yavaştan 2019’da başlayacak dizileri de merak etmeye başladık. 2018 yılının dizi konusunda pek parlak geçtiği söylenemez. Ancak 2019 yılından oldukça umutluyuz. Yeni yapımlar, izleyicilerine oldukça heyecan veriyor. Bu yapımların başında tabi ki Netflix geliyor. Bizde sizler için 2019 Netflix dizileri için bir derleme yaptık.

2019 Netflix Dizileri

2019 netflix dizileri

Son yıllarda yapımlarıyla adından sıkça söz ettiren Netflix, 2019 yılında da çıtayı yukarılara çıkarmaya devam edecek gibi görünüyor. Söylentiler ve kesinleşen bazı bilgiler ile derlediğimiz dizi listemize göz atarak 2019 yılında Netflix'de bizleri nelerin beklediğini görebilirsiniz. Buyrun listemize…

 1. 1 The Central Park Five


  The Central Park Five, gerçek bir hikâyeden esinlenerek yazılmıştır. 5 bölümlük mini bir dizidir ve Du Vernay tarafından yazılmıştır. Yönetmenliğini de Du Vernay kendisi üstlenmiştir. Dizi, Central Park Beşlisi davasında Amerika ceza hukuku sisteminde yaşanan büyük çöküşü konu almıştır. Dizinin yayınlanması hakkında kesin bir bilgi verilmemiştir. 2019 Netflix dizileri arasında yer alacağı düşünülmektedir.

 2. 2 Gezegenimiz


  Our Planet, Planet Earth’ın yazarı David Attenborough’un bir eseridir. İzleyicilerine, en değerli doğal habitatlarını göstermeyi ve muhteşem bir yolculuğa çıkarmayı hedefliyor. 8 bölümden oluşan bu dizi, 5 Nisan 2019 tarihinde izleyicileriyle buluşacak.

 3. 3 Jinn


  Jinn, korku ve gerilim tarz bir dizidir. Dizi, Ürdün’de geçmektedir. Dizinin konusu ise bir kız tarafından serbest bırakılan oğlan görünümlü cin, serbest bırakıldığında kadim bir karanlığa serbest bırakıldığı fark etmesidir. Jinn, Netflix’in ilk Arapça özgün dizisi olacak. Dizinin yayınlanma tarihi hakkında kesin bir bilgi bulunmamaktadır fakat 2019 Netflix dizileri arasında olacağı yüksek ihtimaldir.

 4. 4 Sex Education


  Sex Education, konusu ile dikkat çekmektedir. Sosyal becerileri tam gelişmemiş olan Otis, okulda gizli bir seks terapisi açmak ister. Bunun için seks terapisti olan annesinin deneyimlerinden yararlanır. Dizinin başrol oyuncusu da hiç de yabancı değil. Hugo’dan tanıdığımız Gillian Anderson dizinin başrol oyuncusu. Dizi, 11 Ocak 2019 tarihinde izleyicileriyle buluşacak.

 5. 5 V-Wars


  Dizi, kendisiyle aynı adı taşıyan V-Wars romanından uyarlanmıştır. Bir vampir dizisidir. Gizemi çözülemeyen bir hastalığın, insanları vampire dönüştürmesini ele alıyor. Dizinin başrol oyuncusu ise daha önce yine Wampire Diaries’te oynayan Ian Somerhalder’dir. Dizinin yayınlanma tarihi hakkında da kesin bir bilgi bulunmamaktadır.

 6. 6 AJ and the Queen


  Amerikan dizisi AJ and the Queen, bir komedi dizisidir. Başrol oyuncusu ise çok sevilen Rupaul’dur. Ruby Red’in, 11 yaşında sivri dilli bir yolcuyla Amerika’yı baştan sona kamyonetiyle gezmesini konu alıyor. Dizinin yayınlama tarihi ile ilgili de kesin bir bilgi bulunmamaktadır. 2019 Netflix dizileri arasında yer alacağı düşünülmektedir.

 7. 7 Raising Dion


  Aksiyonun ve maceranın bol miktarda olduğu Raising Dion dizisi, 2019 yılında izleyicileriyle buluşacak. Dion, özel güçleri olan bir çocuktur. Annesi, zarar görmemesi için korumaya çalışmaktadır. Dion’un babasını başarılı oyuncu Michael B. Jordan’ın canlandıracağı söylenmektedir. Dizinin yayınlanma tarihi ile ilgili kesin bir bilgi bulunmamaktadır.

 8. 8 Carmen Sandiego


  Dizi, 1980’li yılların en çok oynanan “Where in the World is Carmen Sandiego” oyunundan uyarlanmıştır. Bir animasyon dizisidir. Ünlü bir hırsızın dünya çağındaki maceraları konu alınmaktadır. Dizinin yayınlanma tarihi ile ilgili bir açıklama bulunmamaktadır.

 9. 9 The Last Dance


  The Last Dance, 10 bölümden oluşan bir belgesel dizisidir. Michael Jordan’ın NBA şampiyonluğunu konu alan dizi, son sezonda görülmemiş görüntüleri ekrana taşımayı düşünüyor. 2019 Netflix dizileri arasında başı çekmektedir. Dizinin yayınlanma tarihi ile ilgili de kesin bir tarih bilinmemektedir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

1

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
2
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
cagdev

Kodlamayı sevdiği kadar yazı yazmayı da seven adam!

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı