Burçları 2019’da Bekleyen Aşk, Para ve Kariyer Yorumları

Her sene, yeni umutlar ve hayaller demektir. 2019 burç yorumları ile yeni yılın ipuçlarını edinin...


2

İyisi ve kötüsüyle geride bıraktığımız 2018 yılı. Ve tabi ki yepyeni umutlar ve hayallerle karşıladığımız 2019… Sizleri bekleyen sürprizler, dikkat etmeniz gereken dönemler, aşk ve iş hayatınızda belki de hayat akışınızı değiştirecek fırsatlar ve çok daha fazlası. Sizler için özel hazırladığımız 2019 burç yorumları ile yeni yıla dair ipuçlarını öğrenmeye hazır mısınız? Evet dediğinizi duyar gibi olduk. O halde hiç vakit kaybetmeden başlayalım.

2019 Burç Yorumları

2019 burç yorumları

Acısıyla ve tatlısıyla geride bırakılan bir yılın ardından birçok umut ve hayalle yeni yıla başlandı. Yeni yılda hangi burcu ne gibi durumlar bekliyor, hepsini yazımızda bulabileceksiniz. Her burca özel olarak hazırlanan ve yorumlanan aşk, para ve kariyer durumlarınızı okuyabilirsiniz.

 1. 1 Koç


  Yeni yıl Koç burcunda olanlar için cesaret ve riski simgeliyor. Kafalarında planladığı şeyler için en uygun zemini Mart ayı sonrasında bulabilirler. Yüksek enerji dolu ve motivasyonla geçecek bu dönemim Temmuz ayından itibaren tavan yapacağını söyleyebiliriz.

  Aşk: Var olan ilişkilerini resmiyete dökeceklerini söyleyebiliriz. Eğer hali hazırda ilişki yaşamayan bir Koç iseniz o zaman şanslı olduğunuzu bilmelisiniz. Karşınıza sizi büyüleyecek birisinin çıktığı 2019 burç yorumları arasında kendisine yer buluyor.

  Para ve Kariyer: Talihin döndüğü burç olan Koçlar, para ve kariyerde de şanslı bir yıla giriyor. İşinize dair hırsınız, yeni fırsatların ve kariyer basamaklarının önünü açacak diyebiliriz.

 2. 2 Boğa


  İtidalli, sabırlı ve işini sağlam temeller üzerine atan burç; Boğa! Evet, 2019 burç yorumları haritanız da değişimin kaçınılmaz olduğunu keşfedeceksiniz. Kişisel olarak gelişmek, daha donanımlı bir birey olmak ve fark yaratmak vazgeçilmez prensipler olarak karşınıza çıkıyor.

  Aşk:  Tutkulu aşk yaşama özelliği ile bilinen Boğayı özellikle 22 Ocak’tan itibaren tüm sene etkileyecek duygu dalgasının saracağını söyleyebiliriz. Partneriniz ile özellikle sonbaharda iletişim sıkıntısı yaşayabilirsiniz. Ancak güçlü pratik düşünebilme yetiniz ilişkiye kaldığınız yerden devam etmenize olanak tanıyabilir.

  Para ve Kariyer: Çalışmayı seven Boğa Burçlarını 2019’ yılında finansal açıdan karlı dönemlerin beklediği söylenebilir. İçinizdeki yaratıcı ruhu açığa çıkarmaları gerekiyor. Yeni iş girişimleri için hamle yapacak olanları özel fırsatların beklediği de görülüyor.

 3. 3 İkizler


  Son derece kırılgan ve koruma kalkanına sahip İkizler, artık gerçeklerle yüzleşme vakti! 2019 burç yorumları arasında dramatize ettiğiniz duygu halinden kurtulmanız gerektiği bariz şekilde kendini hissettiriyor. 

  Aşk: 2018 yılı ile birlikte senenin büyük bölümünde temel başlığınız aşk olacak gibi. Bir süredir aşk yaşamayan İkizlerin duyguları yeniden canlanacak, birlikteliği olanlar ise bunu evlilik ile taçlandırmak isteyecek. 

  Para ve Kariyer: İki taraf açısından da kazançlı çıkılacak iş teklifleri alabilir. Ortaklık ve uzun vadeli yüksek maddi getiriler olabilir. Mali yönden kemer sıkacağınız bazı ders değeri taşıyan durumlara da dikkat etmelisiniz!

 4. 4 Yengeç


  Kendinden çok başkalarını düşünen Yengeç, artık 2019 burç yorumları sonucuna bakıldığında kendilerine odaklanacakları yıla giriş yapıyorlar. İş ile ilgili yaptığınız mücadelenin karşılığını alacağınız bir sene. Yaratıcı, açık sözlü ve girişken bir yıl ile hedeflere varmaya yelken açılabilir. 

  Aşk: Aşkı yakalamak Yengeç için zordur. Ancak aşk kapıyı çaldı mı da her şeyden önce ona önem verirler. 2019’da hasret kaldığınız bu duyguları yaşamak, kabuğunuzdan çıkabilmenize bağlı. Temeli güçlü, uzun soluklu ve mutlu olacağınız ilişki izleri görülüyor. 

  Para ve Kariyer: Yılın ilk 6 ayında aldığınız tüm iş riskleri Temmuz ayından sonra size ödül olarak geri dönecek. Aslan burcunda 7 Ocak’ta gerçekleşecek Ay tutulması yeni ve geniş bir çevreye sahip olmak anlamına geliyor. Öyle ki bu çevrenin iş hayatınıza pozitif katkısı minimum 7 yıl sürecek gibi.

 5. 5 Aslan


  Her yerde fark edilir olmak isteyen Aslan, 2019 burç yorumları analizinde biraz durulmak isteyecek gibi. Aile, aşk ve kariyer konularını dengede ve düzende tutmak isteyecekler. Ruhsal açıdan pozitif olayların ağırlıklı olduğu bir sene!

  Aşk: Halen ilişkisi olan Aslanları, yılın ilk 3 ayında zorluklar bekliyor olabilir. Ama tünelin sonu oldukça aydınlık. Eğer sevgilisi olmayan bir Aslan iseniz çok farklı kültürlerden sizi etkileyen ve hayatınızı değiştiren kişiler tanımanız muhtemel!

  Para ve Kariyer: Büyük değişim ve gelişmeler 2019’da sizi çağırıyor. Liderlik için yeni iş teklifleri alınabilir. Ancak bu durum 2018’den daha az çalışacağınız anlamına gelmiyor. Parasal konularda zorluklar kısa süreli yaşanabilir.

 6. 6 Başak


  Nerede olursanız olun kendinizi evinizde hissedeceğiniz bir sene olacak. Sürekli kendiniz ile alakalı yeni şeyler keşfedeceksiniz. Üstün özellikleriniz umduğunuz hayatı size sunmanın fırsatlarını yaratacak. 2019 Burç yorumları, şansın yanınızda olduğunu söylüyor.

  Aşk:  Başak, ilişkide yönlendirmeyi seven bir modeldir. Ancak bu rol değişimi 12 Şubat sonrasında tersine dönüyor. Artık ben bilirim tarzından biraz uzaklaşmalı ve partnerinizi de dinlemelisiniz. İlişki olmayan Başaklar ise yeni birileriyle tanışmaktan korkmamalı ve cesaretli davranmalıdır.

  Para ve Kariyer: Kişisel mevzular, kariyer planından daha önde geliyor. Karşılıksız fedakarlıklar sizler için geride kalacak. Artık kendinizi düşüneceksiniz. Bu kararınız doğru sonuçları getirecek ve hem para hem de kariyer hedeflerinize varabileceksiniz.

 7. 7 Terazi


  İlk 6 ay Terazi ve Aslan burcunda olacak tutulmalar, daha iyi ifade edebilme cesaretini sunuyor olacak. Çevrenizi sorgulayarak radikal kararlar verilebilir. Daha doğru kişilerle, daha keyifli bir hayatın kapısını aralayabilirsiniz. Maskenizi çıkarın ve ne iseniz öyle davranın!

  Aşk: Sabrın azaldığı yılık ilk çeyreğinde sorunları partneriniz ile konuşarak çözeceksiniz. Şubat ayında sevdiğiniz kişiye ciddi ikazlarda bulunmanız olası.  Dengeli bir ilişki için biraz daha makul olacağınız dönemlerde yakın.

  Para ve Kariyer: Severek emek verdiğiniz çabaların karşılığını alacaksınız. 2019’da yeni bir iş için pek çok yol var. Doğru değerlendirme ile beklentileri istediğiniz yöne çekebileceksiniz.

 8. 8 Akrep


  Öğrendiğiniz ve tecrübe ettiğiniz deneyimler hayatına değer katacak. Zor bir insan olma duvarını yıkacak ve daha anlayışlı bir hal takınacaksınız. Yeni şeyler keşfetmek ve başarılı bir yol haritasına sahip olmak 2019 burç yorumları haritasında fazlasıyla görülüyor.

  Aşk: En iyi şekilde tanıdığınız kişinin hiç bilmediğiniz yönleri karşınıza çıkabilir. Bu durum aşk hayatınızı gözden geçirmeye sebep olabilir. Kıskançlık ve gereksiz kuruntulardan uzak durmayı başarmalısınız. Sevdiğiniz kişi için savaşmanız gereken bir yıl sizi bekliyor.

  Para ve Kariyer: Son 10 yılın parasal açıdan en şanslı dönemindesiniz. Arzu edilen kariyere ulaşmak için daha ne bekliyorsunuz. Mart ayından sonra liderlik faktörünü kullanabilir ve işinizde ciddi paralar kazanabilirsiniz.

 9. 9 Yay


  Planlı alacağınız riskler şansınızı ikiye katlıyor. 2019 burç yorumları arasında Yayların, yeni yerler ve bilgiler keşfetmeye açık olduğundan da söz edilebilir.

  Aşk: Aşırı özgüvene yenik düşüp agresif tavırla sergilemekten kaçınmalısınız. Böyle davranmaya devam ederseniz 2019 senesinde en büyük aşkınızın yine kendiniz olduğunu görebilirsiniz. Yeni kişi tanımak bağımsızlığınızı kaybetmek demek değildir, unutmayın!

  Para ve Kariyer: Maddi anlamda Uranüs’ün konumu iyi ya da kötü neticeleri getirebilir. Ancak 30 Ağustos sonra her şeyin lehinize döneceğini belirtebiliriz.

 10. 10 Oğlak


  Sandığınız gibi bir olduğunuzu anlayacağınız yıl 2019 olacak. Bilmediğiniz yönlerinizi keşfedecek daha eğlenceli ve neşeli bir hal alacaksınız. Anın tadını çıkarmak 2019 burç yorumları mottonuz olacak gibi.

  Aşk: Ruh ikinizi bulma senesi. Tarifsiz hislerin peşinden koşmaktan yorulmayacaksınız. Eğer ilişkiniz varsa ise artık bunu bir yüzükle nihayete erdirmek isteyecek kadar da cesur olabilirsiniz.

  Para ve Kariyer: Eski düzenlere veda ediyorsunuz. Üstelik yeni başlangıçlar daha önce yaşadığınız iniş çıkışlı finansal durumları pozitif yöne çeviriyor. Şansınız ile birlikte kazancınız da özellikle 4. aydan sonra artıyor.

 11. 11 Kova


  Sosyal hayat mı, eve kapanmak mı? Bu ikisi arasında git gel yaşayacağınız bir sene. 2019 burç yorumları raporunuz da daha önce yaşadığınız olumsuzluklara elveda diyeceğinizi söyleyebiliriz. Hayatınızı daha kolay kılacak yeni kişilerle tanışma fırsatını mutlaka değerlendirmelisiniz.

  Aşk: Romantik duygunuza hitap eden partner bulmanız yüksek ihtimal. Ancak siz aşka ya da evliliğe ne kadar hazırsınız? Önce bunu kendinize sormalısınız. Eğer ilişkisi olmayan bir Kova iseniz kendinizi iyi hissettiren birisinin karşınıza çıkacağı söylenebilir. Özellikle ilkbahar aylarıyla birlikte buna hazır olmalısınız.

  Para ve Kariyer: 2019’da 3 kere gerileyecek Merkür Koç burcunun hem para hem de kariyer evlerini etkileyecek. Şubat ve Nisan arası iyi bir maddi hesaplama yapmak yararlı olabilir. Teknoloji alanında yapacağınız iş hamlelerinin Mayıs sonrasında finansal toparlanma ve birikim anlamına geleceği de dile getirilebilir.

 12. 12 Balık


  Liderliğin öne çıkacağı 2019 sizleri bekliyor. Basamakları hemen çıkacağınız ve çok güzel sürprizlerle karşılaşacağınız sene olacak. Özel yaşantınız ve kişiliğiniz ile ilgili değişimlerde şaşırtıcı. Kişisel farkındalığınız ile fantastik bir yılı geride bırakabilirsiniz.

  Aşk: 2019 burç yorumları aşk analizi eğlence temasını gün yüzüne çıkıyor. Aşırı sosyal olan Balık burçlarını yeni kişiler tanıma fırsatını da yakalayabilirler. Yeni bir aşka yelken açmak için duygu dilinizi çözmek yeterlidir.

  Para ve Kariyer: Emeklerinizin karşılığını tam olarak alacağınız bir sene. Çıkacak şansları değerlendirmek, para kariyerinizi olumlu etkileyecek. Hem para hem de mutluluk arasından birisini seçmek zorunda olmadığınız 2019 yılı yaşayabilirsiniz.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

2

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
cagdev

Kodlamayı sevdiği kadar yazı yazmayı da seven adam!

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı