2018’de Yeni Sezonlarıyla Ekrana Çıkacak En Beğenilen Netflix Dizileri


0

Sonbaharın kendini yavaş yavaş belli etmeye başlamasıyla beraber pek çok kişi evlere kapanmaya ve kendilerini çıkacak yeni dizilere kaptırmaya gün sayamaya başladı. Netflix dizileri çıktığı ilk günden beri, farklı konularıyla bize kendini sevdirtti. Bu yıl başlayacak olan yeni sezon dizilerinin tanımlarıyla şimdiden merakımızı canlandırdı diyebiliriz. Acaba, bu yıl hangi diziler çıkacak ve kendini bize sevdirtecek?

House of Card

House of Card

Bu diziyi en başa almamız, çoğu kişi tarafından sevilmesinden kaynaklanıyor. Aynı zamanda dizinin başrol oyuncusu olan Kevin Spacey’in diziden çıkması, dizinin nasıl devam edeceğini bilinmezliğe soktu diyebilir. Kevin Spacey’in canlandırmış olduğu karakterin ölmesi, artık Robin Right’ı merkeze alarak devam edeceği söylentiler arasında. Bakalım nasıl bir sezon olacak? İzleyip de görelim!

Maniac

Maniac

Dizinin yönetmenliğini Cary Fukunaga üstlenmesi ve oyuncuları arasında Jonah Hill ve Emma Stone’nın bulunması dizinin merakla beklenmesi için son derece geçerli sebepler. 21 Eylül’de başlayan ve son derece ilginç olan dizinin konusunu şu şekilde özetleyebiliriz: Bir grup kafadan kontak insanlar, sorunlarını sadece bir ilaçla çözebileceğini söyleyen doktorun deneyine katılırlar ve macera başlar! Netflix ekranlarının bir başka sevilen dizisi olan Maniac, yeni sezonda da ekranlarda olacak!

The Good Cop

The Good Cop

21 Eylül’de başlayan bir dizimiz daha var. O da The Good Cop! Baba oğul hikâyesini bu sefer iki polis olarak izleyeceğiniz. Başrolünü Tony Danza’nın üstlendiği dizinin konusu şu şekilde: Katı ve son derece kurallarla yaşayan polis babanın polis oğlu görevden atılmıştır! Son derece zıt karakterler olan baba oğlun hikâyesini çok seveceksiniz!

Chilling Adventures of Sabrina

Chilling Adventures of Sabrina

Adını, uyarlandığı çizgi romandan alan dizi, genç cadı olan Sabrina’nın hikâyesini bizlere aktarıyor. Bu bir yerden size tanıdık geliyorsa, doğru tahmin ediyorsunuz! Biz bu diziyi 90’lı yıllarda izlemiştik. Ancak daha korku ağırlık bir temayla Sabrina yeniden karşımıza çıkıyor. Bildiğimizden de daha karanlık bir anlatımı olan Sabrina, kendi ikili benliği içerisinde bağdaşmaya çalışmaktadır. Hem ölümlü hem de cadı olan kızımız bir yandan şeytani güçlerle savaşır, bir yanda da ailesiyle uğraşır. Dizinin yönetmen koltuğunda Lee Toland Krieger oturuyor. Dizimizin çıkış tarihi 26 Ekim 2018!

The Kominsky Method

The Kominsky Method

16 Kasım 2018 tarihinde bizlerle bulaşacak olan The Kominsky Method dizisi çok sevilecek. Pek çok komedi dizisinin altında adı olan Chuck Lorre tarafından oluşturulan The Kominsky Method’un konusu, eskilerde aktörlük yapan bir adamın şimdi oyuncu koçluğu yapması ve beraberinde arkadaşıyla olan ilişkisini bizlere anlatıyor. Dizinin başrolünü Michael Douglas ve Alan Arkin paylaşıyor.

Dogs of Berlin

Dogs of Berlin

Yılın sonlarına doğru bizimle buluşacak olan Dogs of Berlin dizisinin çıkış tarihi 7 Aralık 2018. Dizinin konusu: Dizi, bir ekipte görevlendirilen ve aynı zamanda kendi hayatlarıyla yüzleşirken bir yandan da Berlin’in kirli dünyasında savaşan farklı karakterlerdeki 2 polis dedektifini anlatıyor. Zorlama ile bir araya gelen ve çalışmak zorunda olan bu polisler hem birbirileriyle mücadele girecek hem de taraf konusu seçerken oldukça zorlanacaklar. Diziyi Marzahn ve Berlin takımlarının maçı öncesinde öldürülen Türk-Alman futbolcunun cinayeti başlatacak. Dizinin başrolündeki polisler Fahri Yardım ve Felix Kramer canlandıracak.

Elite

Elite

Dizinin mekânı, İspanya’nın en seçkin ve en iyi okulu! Las Encinas’a kabul edilen 3 fakir arkadaş da dizinin merkezinde. Okullarının deprem sebebiyle yıkılması, bu 3 arkadaş bu okula geliyor. Devlet tarafından yollanan gençlerin hayatı bir anda yaşanan bir cinayetle tepetaklak oluyor. Belki de gençlerimiz o kadar da şanslı değildir? İzlemeden bilemeyiz! Dizimizin çıkış tarihi 5 Ekim 2018.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
cagdev

Kodlamayı sevdiği kadar yazı yazmayı da seven adam!

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı