2017 Yılının En İyi Kore Dizileri


0

Kore dizi sektörü 2017 yılında da hız kesmeden seyir zevkinin üst düzeylerde olduğu kaliteli yapımlara imza atmıştır. Hatta bazı dizilerin en iyi Kore dizileri arasında yer aldığını da söylemek yanlış olmaz. İşte 2017 yılının en iyi Kore dizileri için hazırlamış olduğumuz listemiz…

The King Loves

The King Loves

Goryeo Krallığı’nda geçen dizide Won, Goryeo’nun veliaht prensidir. Fethetme arzusuyla dolu olan Won aynı zamanda iyi bir de görünüme sahiptir. Rin ise seçkin bir ailenin oğludur ve ikisi oldukça yakın arkadaşlardır. San ise oldukça güzel bir bayandır ve zengin bir ailesi vardır. Üçlü çok iyi bir arkadaşlık yaşamaktadır fakat Won ve Rin’in San’e aşık olmaları ile işler değişir.

[reklam-goster]

Strong Woman Do Bong Soon

Strong Woman Do Bong Soon

Fiziksel olarak oldukça güçlü olan Do Bong-Soon ile CEO olan An Min-Hyuk arasındaki aşk konu edilmiştir. Romantik komedi türünde oldukça keyifli bir dizidir. Bu tür sevenlerin kesinlikle izlemesini tavsiye ediyorum.

Fight For My Way

Fight For My Way

Park Seo Joon, lise zamanlarında oldukça başarılı bir tekvandocudur. Daha sonraları sıradan bir ofis çalışanına dönmüş olsa da UFC ligine katılmak onun hayalidir. Kim Ji Won ise mağazada satış danışmanı olarak çalışmaktadır. Onun hayali ise spiker olmaktadır. Dizi, bu iki kişinin zor olsa bile hayallerini gerçekleştirmek için mücadelesini anlatmaktadır.

[reklam-goster]

I’m Not A Robot

I'm Not A Robot

Kim Min Kyu, oldukça zengindir ve insanlara karşı alerjisi vardır. Bu sebeple şimdiye kadar hiç kız arkadaşı da olmamıştır. Bir gün Jo Ji A ile karşılaşır. Jo Ji A robot gibi davranmaktadır ve bu da Kim Min Kyu için işlerin değişeceği anlamına gelmektedir.

Defendant

Defendant

Ji Soo, işini oldukça dürüst bir şekilde yapan bir savcıdır. Savcı olmasının yanısıra oldukça iyi bir baba ve kocadır. Um Ki Joon Sun Ho ve Min Ho ise büyük bir şirketin varisleridir. Min Ho kendisine tıpa tıp benzeyen tek yumurta ikizini öldürerek yerine geçer fakat bu durum savcı tarafından farkedilir. Olayın üstüne giden savcı ise kendisini hücrede bulur.

[reklam-goster]

While You Were Sleeping

While You Were Sleeping

Dizi, rüyalarında talihsiz olayları gören bir kadın ile bu olayların gerçekleşmesini engellemek için çabalayan bir savcıyı konu almaktadır.

Queen For The Seven Days

Queen For The Seven Days

Sadece 7 gün tahtta oturabilmiş Kraliçe Dangyeong ile Kral Joongjong arasında aşk anlatılmaktadır.

[reklam-goster]

Go Back Couple

Go Back Couple

Birbirlerini severek evlenmelerine rağmen bundan pişmanlık duyan bir çift konu edilmiştir. Ban-Do ve Jin-Joo’nun pişmanlık duyduğu durum ise genç yaşta evlenmiş olmalarıdır. Bir gün zamanda geriye giderek ilk tanıştıkları zamana geri dönerler ve artık tekrar 20 yaşında üniversite öğrencileridir.

Chicago Typewriter

Chicago Typewriter

Farklı bir konusu olan Chicago Typewriter, 1930 yıllarda Japon sömürgesinde yaşamış ve reenkarnasyon ile günümüzde dünyaya gelen yazarları konu edinmiştir. Yazarlardan birisi kitabı çok satan bir yazarken diğeri bu yazarın anti-fanıdır. Bir diğer yazar ise gizemli bir hayalet yazardır.

[reklam-goster]

Because It’s My First Life

Because It’s My First Life

30’lü yaşlarda bekar erkek ile bekar bir kadının aynı evde yaşamalarını konu edinmiştir. Nam Se Hee, kendine ait bir evi olan evlenmemeyi tercih etmiş bir adamdır. Yon Ji Ho ise evi olanlara imrenen bir kadındır. Ayrıca mali sıkıntıları yüzünden flörtten de uzak durmaktadır. Bir şekilde Yon Ji Ho ile Nam Se Hee beraber yaşamaya başlar.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
cagdev

Kodlamayı sevdiği kadar yazı yazmayı da seven adam!

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı